Chcete posunout vaši domácí gastronomii na lepší a vyšší úroveň?
S naší udírnou je uzení jednodušší a zvládne to každý.

Dřevěný vzhled naší elektrické udírny bude skvěle vypadat, ať už ji umístíte kdekoliv a  doplní vzhled vaší chaty, zahrady, domu.

 

Proč naší elektrickou udírnu?

 

  • kvalitní materiál a zpracování
  • dvouplášťová izolace perfektně držící teplo
  • bytelná konstrukce
  • dřevěná sřecha ze spárovky (žádné palubky)
  • zdravotně nazávadná izolace spirály
  • osazeno nejlepší technologií na trhuseparátor dehtu pro odloučení škodlivého dehtu z kouře

 

 kvalitně zpracovaná udírna, která je dokonale zaizolována. Vnější i vnitřní plášť tvoří kvalitní palubky o tloštce 19mm. Střecha je opatřena velmi kvalitním sklolaminátovým potahem a nátěrem, který odolá všem povětrnostním vlivům po velmi dlouhou dobu. Udírna je vybavena elektrickou spirálou 2000W včetně ventilátoru a termostatu, generátorem kouře a veškerými potřebnými nerez doplňky včetně 11ks tyček na maso a 10ks nerez háčků na maso. Každá naše udírna je opatřena kvalitním venkovním nátěrem.

 

Jedná se o velmi kvalitně zpracovanou udírnu, která je dokonale zaizolována 4cm vrstvou minerální vaty s reflexní folií. Vnější i vnitřní plášť tvoří kvalitní palubky. Střecha je opatřena velmi kvalitním sklolaminátovým potahem a nátěrem, který odolá všem povětrnostním vlivům po velmi dlouhou dobu. Udírna je vybavena elektrickou spirálou 2000W včetně ventilátoru a termostatu, generátorem kouře a veškerými potřebnými nerez doplňky včetně 11ks tyček na maso a 10ks nerez háčků na maso. Každá naše udírna je opatřena kvalitním venkovním nátěrem.

 

 

 

Venkovní rozměry:

Šířka 81cm, délka 81cm, výška 180cm

 

Vnitřní rozměry:

Šířka 67cm, délka 67cm, výška 106cm

Objem udící komory 475 litrů

 

Scroll to Top